Magnoliowa 5

   

+48 608 572 897

   

sylwek@sm-trans.eu

line

Usługi

line

Dla SM TRANS dostępność to podstawa współpracy z każdym klientem. Dlatego właśnie jesteśmy dostępni 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

oconApmoshere

Transporty ekspresowe “door to door” i overnight

są to transporty realizowane ekspresowo, bez przeładunków czy doładunków, w czasie wskazanym przez Klienta bezpośrednio do magazynu. Tutaj każda minuta jest ważna, dlatego w momencie gdy Wasz kontrahent nie ma materiału, potrzebuje części zamiennych czy też spóźniliście się Państwo z dostawą standardowym transportem, to jest opcja właśnie dla Was.

oconApmoshere

Transporty (w temperaturze kontrolowanej)

to opcja gdy Państwa ładunek wymaga szczególnych temperatur przy przewozie. zapewniamy auta z możliwością transportu od –20 do +30 stopni, udokumentowane wydrukiem temperatury. Auta posiadają odpowiednie certyfikaty do przewozu żywności czy leków.

oconApmoshere

Transporty FTL i LTL

gdy Państwa ładunek ma odpowiednio dużo czasu na dostawę, a szukają Państwo dobrej opcji cenowej, LTL czyli “Less then Truckload” lub po prostu doładunek, to opcja najlepsza. natomiast gdy ładunku jest na całe auto proponujemy korzystne rozwiązanie FTL czyli “ Full Truck Load “

oconApmoshere

Chartery lotnicze

Gdy nie ma żadnej innej opcji, i szybszej możliwości transportu, oferujemy chartery lotnicze, oraz zapewniamy transport do i z lotniska, oraz niezbędną obsługę na lotnisku. Chartery lotnicze to dla nas nie tylko opcja, posiadamy niezbędne doświadczenie i realizowaliśmy już loty do takich firm jak BMW czy Porsche.

line

Sprawdź trasę

line
design by : LEMONPIXEL.pl